شاخص ترین سبک های معماری

_
 معماری هنری فوق العاده است. و از دستاوردهای مهم انسان به شمار می آید. سبک های معماری با توجه به عوامل مختلفی شکل گرفتند. عواملی مثل فرهنگ ، عقیده ، تفاوت های بومی و ملیتی. در قرن معاصر شاهد پیدایش انواع متعددی از سبک های معماری در جهان بودیم که موجب تغیر دید مردم نسبت به معماری ، طراحی فضاهای شهری و شهرسازی و همچنین سبک زندگی شده است.سبک‌های معماری در واقع فرهنگ و هنر نسل های گذشته بشر را در خود نهفته اند و به شکل بناهای تاریخی در جهان برای آیندگان به جا مانده اند.

شاخص ترین سبک های دکوراسیون داخلی

_
 طراحی داخلی در سبک ها و مدل های متنوعی وجود دارند که هر یک صفات، بافت و عملکرد ویژه خود را دارند.دانستن این که چه چیزی سبک های طراحی داخلی را از یکدیگر متفاوت می کند، بسیار ساده و در عین حال کاربردی است. فقط کافیست تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با متداول ترین سبک های دکوراسیون داخلی در ایران و جهان آشنا شوید.
در صنعت ساختمان و همچنین در طراحی دکوراسیون داخلی،‌ از مصالح ساختمانی و مواد گوناگونی برای اجرای پروژه‌ها استفاده می‌شود. به این مصالح و لوازم، متریال معماری گفته می‌شود.به عنوان یک معمار باید با مهمترین و اصلی‌ترین بخش معماری، یعنی متریال آن آشنا باشید. متریال معماری مهمترین بخشی است که یک معمار با تجربه، با آگاهی و تسلط بر آن، می‌تواند در انجام پروژه‌هایش از آن بهره مند شود.