قیمت

4.850.000 تومان

 آنریل انجین یک نرم افزار ریل تایم است که در حوزه معماری برای پرازنته کردن  پروژه ها نیز استفاده می‌شود ویژگی های این نرم افزار باعث شده در سال های اخیر نظر بسیاری از طراحان و معماران و حتی کارفرمایان به این نرم افزار جلب شود. آنریل بیشتر از سایر نرم افزار های بازی ساز  در حوزه معماری مورد توجه قرار گرفته است و این محبوبیت به دلیل قابلیت پردازشی و توانایی فوق العاده این نرم افزار برای ارائه کارها به صورت انیمیشنی در مدت زمان کوتاه میباشد که یکی از مهمترین مزیت های نرم افزار آنریل انجین معماری به شمار می رود. یکی دیگر از مزیت های این نرم افزار بازی ساز امکان ارائه کارها به صورت واقعیت مجازی برای معماران می باشد.علاوه بر موارد گفته شده، همکاری شرکت آنریل و کی اس گروپ ( سازنده موتور رندر ویری)، ایجاد آبجکت و به وجود آوردن صحنه های آماده باعث شده است که  قدرت نرم افزار آنریل انجین نسبت به سایر نرم افزار تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کند.انیمشن سازی در معماری یکی از گیرا ترین روش‌های ارائه برای پروژه های معماری است که در بازار کار شما رو یه قدم جلوتر از بقیه قرار میده.

ریل تایم رندرینگ یعنی اینکه محاسبات و پردازش رندر در کسری از ثانیه اتفاق می افتد و در لحظه شما نتیجه نهایی پردازش رندر را خواهید دید و در واقع نقطه مقابل روش سنتی رندرینگ که محاسبات طولانی برا انجام رندرینگ نیاز بود قرار میگیرد. بنابراین آنریل قابلیت گرفتن رندر در لحظه را دارد که به این معناست که شما نیازی به صبر کردن برای گرفتن خروجی رندر نخواهید داشت که همین مسئله کار با این نرم افزار را بسیار جذاب و با هم قطارانش مورد قیاس کیفی قرار میدهد. در این زمینه میتوان ادعا کرد این نرم افزار بیش از هر نرم افزار ریل تایم دیگری تکنولوژی رسیدن به کیفیت های کامل فتو رئال را داراست و به شما این امکان را می دهد تا کیفیت خروجی های خود را با توجه به الگوریتم های مختلف تنظیم کنید. به طور خلاصه می توان گفت که بیش از هر نرم افزار ریل تایم دیگری توانایی رسیدن به خروجی با کیفیت و بی نقص، کرونا و ویری را دارا می باشد. آنریل انجین در صنایع مختلف کاربرد های وسیعی دارد که یکی از آن ها معماری است. بسیاری از معماران و کارفرمایان پس از طراحی پروژه نیازمند پیش نمایشی واقعی از فضا هستند و یکی از دغدغه های اصلی انیمیشن سازی طولانی بودن زمان رندرینگ فیلم خروجی میباشد که آنریل انجین این معزل را برای کاربران به زیبایی با خروجی همانند یک فضای بازی برای متخصص و کارفرمایان حل کرده است، که این امکان را میدهد که به راحتی در فضای طراحی شده حرکت کند و تغییراتی را نیز روی مبلمان فضا اعمال کند. وجود امکانات فراوان و مثال زدنی این نرم افزار که آن را به یکی از خاص ترین نرم افزارهای کاربردی معماری تبدیل میکند، رسیدن به این هدف را به صورت ویژه ای ارتقا می بخشد.

بسیاری از افراد از درک فضای سه بعدی ناتوانند و حتی دیدن رندرهای دو بعدی و انیمیشن هم گاهاَ به آن ها کمک چندانی نمی کند، اینجاست که درک فضای سه بعدی به صورت واقعی و حضور مجازی شخص در آن فضا می تواند به این درک افراد کامل کند و تجربه بسیار متفاوت و خوبی را به کارفرما و مشتریناش ارائه دهد که مطمئنا قابل مقایسه با تجربه دیدن یک تصویر نیست و بسیار فراتر از آن عمل میکند. در این نوع تجربه شما این امکان را دارید که با محیط تعامل کنید مثلا با کلید و پریزها موجود در فضا نورها را خاموش و روشن کنید یا تلویزیون را روشن، خاموش کنید یا بخش های مختلف را نمایش دهید یا مخفی کنید مثلا تاسیسات زیر سقف کاذب را نمایش دهید و سقف کاذب را حذف کنید یا حتی متریال سطوح مختلف را عوض کنید یا تغییر رنگ دهید که این کار می تواند شدیدا انتخاب های لازم در طراحی فضا را بهبود ببخشد و بسیاری موارد دیگر، شما بی نهایت گزینه برای ایجاد تجارب مختلف در فضای سه بعدی خواهید داشت.لازم به ذکر است که آنریل انجین قابلیت انجام سایر انواع خروجی های مورد نیاز معماری مانند انیمیشن و رندر تک فریم را هم دارا می باشد که همین مسئله آن را به انتخابی بسیار خوب به عنوان نرم افزار ارائه برای معماران، طراحان، دانشجویان و سایر علاقمندان این صنعت تبدیل می کند.

سرفصل های دوره UNREAL ENGINE

محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون

آشنایی با نرم افزار UNREAL ENGINE

لینک دانلود پلاگین ها
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.