قیمت

2.500.000 تومان

گروه Chaos از ابزار جدید خود یعنی Chaos Vantage  برای کاوش در صحنه های بزرگ V_Ray در زمان واقعی real time  رونمایی کرده است!

راه اندازی بسیار آسان

صحنه V-Ray خود را به  درون Chaos Vantage بکشید و رها کنید (Drag & Drop) و کاوش را شروع کنید. بر خلاف سایر راه حل های بلادرنگ (Real Time)، هیچ هندسه ای برای بهینه سازی ، UVs برای باز کردن ، یا روشنایی برای پخت وجود ندارد.

مدیریت پروژه های بسیار وسیع

Chaos Vantage  به منظور کنترل صحنه های عظیم و میلیارد ها Polygon ساخته شده است. این سریعترین راه برای دیدن دقیق ترین صحنه های V-Ray در Real Time است.

جابجایی آسان در نرم افزار

حرکت در صحنه آسان است. از کنترل های مشابه برنامه سه بعدی خود استفاده کنید یا درست مثل انجام یک بازی در اطراف حرکت کنید. با تشخیص اتوماتیک برخورد از پله ها بالا بروید و از قدم زدن در میان دیوارها خودداری کنید.

کیفیت 100 درصد در ردیابی اشعه

Chaos Vantage، از واقعی ترین دوربین ها، چراغ ها، متریال و نورهای بازتابی استفاده می کند تا رئال ترین خروجی را نمایش انیمیشن راحت وسریع

ایده آلی برای پیش تجسم : شما می توانید انیمیشن را از Chaos Vantage ایجاد ، ویرایش و ارائه کنید. به راحتی بین دوربین ها حرکت کنید، از انتقال استفاده کنید، ترتیب خود را در ویرایشگر انیمیشن تنظیم کنید.

 دهد.

Live Link  با نرم افزار  3DsMax

با پیوند مستقیم از 3ds Max ، از صحنه خود بصورت مستقیم برخوردار شوید. تغییراتی که در صحنه 3ds Max خود ایجاد می کنید فوراً در Chaos Vantage ظاهر می شوند.

 

آشنایی با نرم افزار Vantage
طراحی با اسکچاپ