#شور_انگیزه_آموزش

ماموریت مهراز

ارائه خدمات پردازشی و آموزشی پیشرفته در نرم افزاری های معماری ، طراحی و هنر ، توسعه نرم افزار و مشاوره، ماموریت ماست.ما در تلاش هستیم تا دانش خود را به طور مداوم گسترش دهیم و برای مشتریان خود ارزش واقعی ایجاد کنیم.           
ما به کنجکاوی بی پایان و این واقعیت اعتقاد داریم که هر محیطی چیزی برای آموختن به ما دارد.
مکان هایی که ما ایجاد می کنیم تأثیرات مثبتی بر زمین، محیط زیست و جوامعی که در آن زندگی می کنند دارند.

آموزش های آنلاین

مهراز پیشرفته ترین زیرساخت های پردازش موازی گرافیکی را برای شما در‌ مرکز پردازش سریع گرافیکی خیام فراهم کرده است، برای رندرهای گرافیکی و تمرین کلاس های آموزشی خود با تهیه حساب کاربری به سرور های ما وصل شوید و از سرعت و قدرت سخت افزارهای بروز ما بهره مند شوید.

پروژه های ما

خدمات پیشرفته در زمینه آموزش و مرکز آموزش آنلاین مهراز مهم ترین پروژه ما است .ما معتقد هستیم باید مکان هایی را طراحی کرد که تأثیر اجتماعی، زیست محیطی و آموزشی قابل توجهی بر افراد و جوامع ایجاد کند.
مکان هایی که ارتباط عاطفی و معنوی را دعوت می کند. طراحی باید زمینه‌ای باشد - به تاریخچه لایه‌ای آن پاسخ دهد

فرصت های شغلی

هم افزایی در هنر و معماری از آرمان های ماست .
مهراز آن دسته از افرادی را جذب می کند که برنامه ریزی های کوچکی انجام نمی دهند، در همکاری پیشرفت می کنند و عزم راسخ برای تحقق ایده های خود دارند.اگر رزومه بسیار خوبی دارید آن را با بالاترین کیفیت ممکن از طریق پست الکترونیکی به نشانی ما ارسال کنید . به شما قول می دهیم آن را با بهترین کارفرمایان و مجریان داخلی و خارجی به اشتراک بگذاریم.

همکاری با ما

1

مشاوره حرفه ای

یکی از بهترین اتفاقات در مهراز وصل شدن با بهترین مشاوران است .به زودی پلتفرم جدید آنلاین مشاوره ما نیز فعال می شود و از همه جای جهان در دسترس است .

2

مدیریت پروژه

تجربه های مدرسان مهراز یکی از با ارزش ترین دارایی های ماست .ما برای مدیریت پروژه های شما پیشنهاد های بسیار خوب نرم افزاری را فراهم کرده ایم .

3

طراحی و طرح ریزی

 برای آموزش و ورود به دنیای حرفه ای کار برای شما  تمامی ابزارها را یکجا آورده ایم . در مهراز بهترین ها کمک شما هستند تا به هدف های طلایی خود زودتر برسید.

4

همیاری در اجرا

برای اجرا پروژه ها در داخل و خارج از کشور بهترین گروه ها را به شما معرفی می کنیم کافی است اطلاعات کافی را طبق استانداردها به ما برسانید تا بررسی سریع خود را شروع کنیم.

ما اینجاییم