پودمان


سرور های پردازش سر یع

اطلاعات بیشتر


آموزش آنلاین

اطلاعات بیشتر


#شور_انگیزه_آموزشhttps://mehraz.org/wp-content/uploads/2022/12/pinterestdownloader.com-1670228958.253196.gif

ماموریت مهراز

ارائه خدمات پردازشی و آموزشی پیشرفته در نرم افزاری های معماری ، طراحی و هنر ، توسعه نرم افزار و مشاوره، ماموریت ماست.ما در تلاش هستیم تا دانش خود را به طور مداوم گسترش دهیم و برای مشتریان خود ارزش واقعی ایجاد کنیم.           
ما به کنجکاوی بی پایان و این واقعیت اعتقاد داریم که هر محیطی چیزی برای آموختن به ما دارد.
مکان هایی که ما ایجاد می کنیم تأثیرات مثبتی بر زمین، محیط زیست و جوامعی که در آن زندگی می کنند دارند.


اطلاعات بیشتر


اطلاعات بیشترآموزش های آنلاین

مهراز پیشرفته ترین زیرساخت های پردازش موازی گرافیکی را برای شما در‌ مرکز پردازش سریع گرافیکی خیام فراهم کرده است، برای رندرهای گرافیکی و تمرین کلاس های آموزشی خود با تهیه حساب کاربری به سرور های ما وصل شوید و از سرعت و قدرت سخت افزارهای بروز ما بهره مند شوید.


اطلاعات بیشتر


اطلاعات بیشتر


پروژه های ما

ما معتقد هستیم باید مکان هایی را طراحی کرد که تأثیر اجتماعی، زیست محیطی و آموزشی قابل توجهی بر افراد و جوامع ایجاد کند. و همچنین خدمات پیشرفته در زمینه آموزش و مرکز آموزش آنلاین مهراز مهم ترین پروژه ما است
 


اطلاعات بیشتر


اطلاعات بیشتر


فرصت های شغلی

هم افزایی در هنر و معماری از آرمان های ماست .
مهراز آن دسته از افرادی را جذب می کند که برنامه ریزی های کوچکی انجام نمی دهند، در همکاری پیشرفت می کنند و عزم راسخ برای تحقق ایده های خود دارند.اگر رزومه بسیار خوبی دارید آن را با بالاترین کیفیت ممکن از طریق پست الکترونیکی به نشانی ما ارسال کنید . به شما قول می دهیم آن را با بهترین کارفرمایان و مجریان داخلی و خارجی به اشتراک بگذاریم.


اطلاعات بیشتر


اطلاعات بیشتر


ما اینجاییم